Club 300

Belgrade



At a glance

Type
Spa
Known for
omfattende trenings- og velværefasiliteter
Local tip
Et besøk tidlig på dagen kan gi en mer avslappende opplevelse fordi det er færre besøkende.

Club 300 ligger i Sportski Centar Master, i Cvetna-gaten i Zemun-området i Beograd. Dette omfattende senteret for trening og velvære tilbyr en rekke fasiliteter som dekker ulike behov for helse og avkobling. Club 300 har blant annet et moderne treningsstudio, et forfriskende svømmebasseng og innbydende områder for avslapning, som et tepidarium og et hydromassasjebad. Besøkende kan lade opp i de rolige omgivelsene i dampbadet, den finske badstuen og saltrommet, som alle er sentrale deler av spa-tilbudet.

I tillegg til velværefasilitetene har Club 300 flere idrettshaller i ulike størrelser, som passer perfekt til arrangementer og ulike sportsaktiviteter. Her er det muligheter både for seriøs idrettstrening og uformell fritidsaktivitet. Besøkende kan også spille bordtennis i en av de egne idrettshallene på senteret.

Club 300 er utformet for dem som ønsker en balansert kombinasjon av avslapning og fysisk aktivitet. Beliggenheten i det større Sportski Centar Master-komplekset gjør at besøkende kan benytte seg av en rekke trenings- og velværetjenester under samme tak. Det gjør senteret til et praktisk valg for familier, grupper og enkeltpersoner som ønsker å styrke helsen sin i Zemun-området i Beograd.

Det omfattende tilbudet av tjenester og fasiliteter gjør at Club 300 kan imøtekomme ulike preferanser og behov. Senteret tilbyr både dagskort og medlemskap med flere alternativer, slik at brukerne kan finne det som passer best for dem. Med åpningstider fra morgen til sen kveld gir Club 300 en fleksibel timeplan for alle som ønsker å innlemme velvære i den daglige rutinen, i moderne og gjennomtenkte omgivelser.

Reviews

Frequently Asked Questions

Club 300 ligger på Sportski Centar Master, Cvetna 4, Zemun, Belgrade.
Club 300 er åpent hver dag fra kl. 07:00 til 22:00.
Club 300 tilbyr ulike medlemskap, blant annet all-inclusive-, gull- og helgealternativer.
Ja, dagskort er tilgjengelige for én eller to personer.
Ja, Club 300 har et svømmebasseng som en del av fasilitetene.
Ja, det brede utvalget av fasiliteter og aktiviteter gjør stedet egnet for familier.
Det er vanligvis ikke nødvendig å reservere, men det anbefales å sjekke om det gjelder spesielle arrangementer.
Beskrivelsen nevner ikke spisesteder på Club 300.
Idrettshallene kan brukes til ulike sportsaktiviteter og bordtennis.
Ja, Club 300 tilbyr en rekke spabehandlinger, blant annet massasje og badstuer.

Top Things To Do in Belgrade

See All →

Trusted local guides, read by millions every month

  • 2006 online since
  • 26.4M page views a month across the network
  • 14 languages

180+ destination guides, one network

Every guide covers a single destination on its own website, with events, restaurants, things to do and places to stay chosen from local recommendations.

My Guide Network Locations

Nearby Destinations

Add to your trip

Add your travel dates so we can place this on the right day, or save it for later.

Added to your trip Added to day {[{trip.toast.day}]}, MorningAfternoonEvening Saved to your trip Already in your trip Transfer saved to your trip Save your trip to get fresh suggestions Staying in {[{trip.toast.label}]} Base cleared Trip deleted Link copied Could not save your trip Something went wrong, please try again